TehranAlef
TehranAlef
TehranAlef
TehranAlef
FaceBook Page
کد 201863 تاریخ انتشار ۱۳۹۱/۵/۲۶ ۱۰:۳۷ ق.ظ بازدید کل ۱۲۰۹ بازدید امروز ۱

. نمايشگاه خودرو در تهران!

تهران الف : نمایشگاه خودرو تهران با هدف رشد و ارتقا صنعت خودروسازی و قطعه سازی کشور در سال حمایت از تولید ملی،کار وسرمایه ایرانی برگزار خواهد شد.


تهران الف : مدیر روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاه های بین المللی تهران از برگزاری نمایشگاه بین المللی خودرو، موتورسیکلت و مجموعه های وابسته به خودرو خبر داد و گفت: این نمایشگاه در اسفند ماه سال جاری و در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی توسط شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه با هدف رشد و ارتقا صنعت خودروسازی و قطعه سازی کشور برگزار خواهد شد.

وی گفت:با توجه به نامگذاری سال جاری به نام سال حمایت از تولید ملی،کار وسرمایه ایرانی توسط مقام معظم رهبری و اهمیت برگزاری نمایشگاه های خودرو در کشور به جهت حمایت از تولیدات ملی و گسترش صنعت خودروسازی بومی ، برگزاری چنین نمایشگاه هایی در سطح کشور ضرورت می یابد.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاه های بین المللی در ادامه تصریح کرد: از آنجایی که نمایشگاه مذکور جزء نمایشگاه های مرجع و بین المللی محسوب می شود قطعا تمام خودروسازان داخلی و بسیاری از شرکت های در این دوره از نمایشگاه حضور به هم خواهند رساند.

آملی ضمن اظهار خشنودی از برگزاری این نمایشگاه بزرگ ابراز کرد:برگزاری چنین نمایشگاه هایی تلنگری به تمام تولید کنندگان خودرو و صنایع وابسته در کشور است تا در زمینه رشد و توسعه این صنعت با پیگیری بیشتری فعالیت نمایند.

وی در پایان ابراز کرد:در صدد هستیم در سال آتی نمایشگاهی را مختص صنعت قطعه سازی کشور راه اندازی نماییم، این امر به نوبه خود می تواند موجب رشد و شکوفایی این صنعت گردد.
 

 


نظر سنجی
نام نام خانوداگی
پست الکترونیک
 
متن نظر شما

 


نظرات بینندگان
در این نمایشگاه بخشی هم به مبحث ارتقا و تیونینگ اختصاص یافته ؟
TehranAlef
صفحه اول  | آرشیو  | نقشه سایت  | تماس با ما     
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تهران الف می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است